American Truck Simulator’ın bir sonraki DLC’si Idaho’yu Tanıttı

Bir blog gönderisinde SCS Software, “ekonomik ve tarihsel öneme sahip” alanların ayrıntılı çekimlerini sağlayacak yeni özelliği özetledi. Şu anda yalnızca yaklaşan Idaho DLC ile sınırlı kalacak, bu da başkent Boise gibi alanların önce bakış açılarını alacağı manasına geliyor. Oyuncular dahil edilmeye iyi yanıt verirse, bu özellik muhtemelen Amerika‘nın bütününde ve daha detaylı olarak bakış açılarını içerecek şekilde daha da genişletilecektir.

American Truck Simulator‘ın en yeni DLC’si, Idaho yeni bir ‘Bakış Açıları‘ özelliği sayesinde keşfetmeye zaman ayırmaya değer.

Şu anda yalnızca belirli alanlar üstünde kaydırma yapan bir dizi kesici ekran iken, SCS‘nin uzun süreli hedefi bakış açısı özelliğini bir eğitim aracının bir şeye dönüştürmektir. İkinci bir bakış atmadan genelde geçtiğiniz alanların önemi ve geçmişi hakkında bilgi pasajları sağlarlar. Ayrıca, daha önce ziyaret edilen bakış açıları listeleneceğinden, mekaniğe her şeyi hissettiren oyun için kapsayıcı bir hedef haline gelebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *