Android Cihazda Prisma Uygulaması APK Ücretsiz Nasıl İndirilir

Prisma, uygulamalar dünyasında popülerliğin zirvesine ulaşan bir iOS uygulamasıdır. Ancak bu sefer Prisma Developer, android cihazlar için prizmayı rahatlattı. Prisma ile aynı şekilde çalışan, android ve iO’lar için de pek çok resim düzenleme uygulaması vardır. Ancak bu uygulamalar Prisma tarafından istediğimiz ve vermiş olduğumuz sonucu vermiyor. Prisma uygulaması yapay zeka ve sinir ağı fenomeni üstünde çalıştı ve ayrıca Uygulama çok kuvvetli kendiliğinden öğrenen Algoritmalar üstünde çalışıyor. Böylece fotoğraflarınızı Picasso, Edvard Munch gibi çok popüler bir sanatçı gibi bir resim sanatına dönüştürün.

Android cihazda prisma uygulaması tarafından yapılan bazı resim dönüşümüne bir göz atalım.

Sonuçta gördüğünüz gibi basit görüntüler muhteşem bir sanat eseri gibi görünüyor !!!! 🙂

Prisma, rakipsiz görüntüler üretmesi için benzeri olmayan bir uygulamadır. Ve bu şekilde prisma, android kullanıcıları ve fotoğrafçılar için bir Dream uygulamasıdır.

Artık tecrübesiz ve prizmadan önce asla mümkün olmayan bir sanat eseri yaratma yeteneğine sahip herkes.Bu uygulamanın geliştiricileri, videoları düzenlemek için de bazı filtre ve işlevler eklemeye çalıştıklarını açıkladı.

Adobe Photoshop’ta bulunan pek çok efekt var. Photoshop’ta çalışmak basit bir iş değildir. Yani bu uygulama bunu herkes için çok kolaylaştırdı.

Son güncellemesine göre, prisma uygulamasının artık Android için de mevcut olduğunu doğruluyor.

Peki aklında ne var. 🙂

Resminizi bir sanat eseri haline getirmek için bu muhteşem uygulamayı indirmek istiyorsun. 🙂

Haklı mıyım …… 🙂

Öyleyse bir göz atalım.

Ücretsiz Android Smartphone için Prisma Uygulaması Nasıl İndirilir.
Bu Uygulama sadece Resmi Web Sitelerinde iOS için kullanılabilir. Ancak android akıllı telefonunuz için Prisma Uygulamasını direk olarak Google Play Store ‘dan indirebilirsiniz. Uygulama çoğu zaman tüm Android cihazları destekler. Bu sebeple kurulum süreciyle ilgili herhangi bir sorun yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir