Civilization 6 modu, oyuna bir Civ 4 özelliği daha ekliyor

Civilization serisi seneler içinde çok değişti ve büyüdükçe ve uyarlandıkça bazı özellikler tarihin çöp kutusuna bırakıldı. Bunlardan biri, Civilization IV’te dünyayı dolaşan ilk kişi olduğunuz için alacağınız bonus. Şimdi, keşif odaklı bir modder, bunu Medeniyet VI’ya geri ekledi ve sözde Macellanlara yeni bir umut ışığı verdi.

First to Circumnavigate modu (ne yazık ki Steam Atölyesinde ‘Circumnagivate’ olarak yanlış yazılmış), Civilization VI için bu Civ bonusunu yeniden sunuyor. Anlaşma, dünya genelinde tam bir yolculuk yapan ilk civcivin, tüm deniz birimlerinin hareketine kalıcı +1 bonus kazanmasıdır. Varsayılan olarak, Civilization VI bu başarıyı başardığınızı not eder, ancak bunu yapabilmek için artık herhangi bir bonus sağlamaz. Moder Sailor Cat tarafından oluşturulan bu mod, bonusu geri yükler.

 Bilinen dünyanın haritasını çıkarmaktan hoşlanan bir tipseniz, Sailor Cat’in ilginizi çekebilecek diğer bir modu daha vardır. Bu, tüm doğal harikaları bu siteler ve bitişiklerinde kalıcı olarak görmeyi sağlamayı başaran ilk civarı veren Natural Wonder Explorer modudur. Fayans. Hepsini keşfettikten sonra dönüşün başında devreye girer.

 First to Circumnavigate modu için, Civilization VI için Rise & Fall ya da Gathering Storm DLC paketlerine ihtiyacınız olacak.

 Civilization VI’nın bir sonraki bedava dağıttığı güncellemesi 25 Şubat’ta yarın çıktı ve 4X oyununda yeni Barbar Klanları modu ve lider seçim havuzu dahil olmak üzere bir dizi hoş geldiniz değişikliği getiriyor – temelde liderler için bir seç ve yasak aşaması gibi çalışıyor oyun kurulumu sırasında.