Civilization 6 yeni DLC paketi ile oyunu daha da genişletecek

Civilization VI, 23 Temmuz‘da New Frontier Pass‘in bir parçası olarak sunulmakta olan ya da ayrı olarak 34 TL karşılığında satın alınabilen Etiyopya Paketi ile daha da genişleyecek. Bu paket Etiyopya‘yı bir uygarlık olarak tanıtacak, yeni yapılar ve yeni bir bölge tanıtacak. Ayrıca, Yükselme ve Düşme ya da Toplama Fırtınası genişletmelerine sahip olduğunuz sürece yeni bir mod tanıtacaktır.

Yeni moda Gizli Dernekler denir ve – tahmin edeceğiniz gibi – oyun dünyasına bazı gizli topluluklar ekler. Bu toplumlardan birini keşfetmek, bonuslarının belirli bir şehire atanması gerekmeyen eşsiz, ekstra kuvvetli bir Valinin kilidini açacaktır.

Bir toplum ortaya çıkarıldıktan sonra, onu bulan oyuncu oyunun geri kalanı için o toplumumuzun bir üyesi olur ve hemde üye olan bir oyuncu ile ittifak kurarsanız İttifak Puanlarınız daha hızlı birikir ve daha iyi diplomasi alternatifleri. Tersine, diğer toplumlardaki oyuncular sizin düşmanlarınız olacak.

Etiyopya‘nın beraberinde, New Frontier Pass‘a sahip oyuncular da bu liderlerin modelini ve arka planını değiştirecek ve onlar için yeni oyun bonusları ve gündemleri ekleyecek olan Teddy Roosevelt ve Catherine De Medici Persona Paketleri alacaklar. Bu personalara Rough Rider Teddy ve Magnificence Catherine denir, bu da size ne bekleyebileceğiniz hakkında fikir vermelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *