Destiny 2: Osiris’in Duruşmaları Bu Hafta Neden İptal Edildi ?

İptali, geçen haftaki etkinliğin de teknik bir sorun sebebiyle yarıda kesilmesinden sonra geldi.

Destiny 2 bu hafta sonu Trials of Osiris etkinliği düzenlemiyor, bu nedenle siz ve arkadaşlarınız bu gıpta edilen galibiyet serisini denemeyi planlıyorsanız programınızı açın. Bu, birbirleriyle kazanç ticareti yaparak hile yapmaya başlayan oyuncularla ilgili olabilecek devam etmekte olan bir sorundan kaynaklanmaktadır. Bu hafta sonundaki etkinliğin iptali, Bungie’nin geçen hafta sonu Trials of Osiris’i devre dışı bırakmak mecburiyetinde kalmasının ardından geldi, görünüşe göre aynı sorun yüzünden.

Bungie’nin yardım hesabı, geçen haftaki olaya iptalle ilgili tweet’inde atıfta bulunarak, sonraki hafta “mevcut olduğunda” bilgi vereceğini de sözlerine ekledi. Bu, sorun çözülemezse önümüzdeki hafta diğer bir iptal sürecine bakacağımız manasına gelebilir, ama bu göreceğiz.

Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular son dönemde esasen maçları atmak için koordine olmaya başladılar. Bu, diğer istekli takımlarla eşleşmeyi ve ardından bir tarafın kasıtlı olarak kaybetmesini içerir.

Trials of Osiris, oyuncuların arka arkaya kazanabilecekleri maç sayısına göre oldukça kuvvetli ödüller kazanma şansı için Crucible maçlarında karşı karşıya gelmesini sağlıyor. Kayıp olmadan arka arkaya yedi maç kazanabilirseniz, “Kusursuz” koşunuz için en iyi ödülleri alırsınız. Katılım için kazanılan paralar ödül olarak da kullanılabilir. Destiny’deki en üst düzey PvP yarışması.

Bungie kısa süre önce Destiny 2: The Witch Queen genişlemesini 2022’ye erteledi. Stüdyo, oyunda sistematik iyileştirmeler yapabilmek için çalışmaya devam ettiğini ve geliştiricilere yeni içeriği, özellikle de COVID onları çalışmaya zorlarken, aşırı baskı yapmak istemediğini söyledi evden. Ancak orijinal oyunun Vault of Glass baskını Sezon 14’te Destiny 2’ye gelecekken oyuncular hala heyecan verici içeriklere sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir