Ghost of Tsushima İncelemesi “Tsushima Hayaleti”

Tsushima Hayaleti, en kuvvetli özelliklerinin birçoğunu diğer açık dünya maceralarından taviz vermeden ödünç alır ve üzerlerinde beceri ile yürütür. Oyun, Assassin’in Creed oyunlarına Göre muazzam bir haz veriyor; Tsushima Hayaleti, pek çok yönden, Japonya’daki bu franchise’a bir hayran gibi geliyor – hayranların özlemini duyduğu bir şey.

Ancak Sucker Punch’ın muazzam samuray destanını taklitçi olarak boyamak haksızlıktır. Japon sanatına, tarihine ve kültürüne ve onu izleyen samuray film geleneğine dokunarak, Tsushima Hayaleti oyun alanında bütünüyle orijinal bir ton bulur.

Özellikle geniş bir macerada oyuncular, onur ve intikamın çelişkili idealleri ve gergin katana düellolarının ve sessiz yansıma anlarının eşit odaklanmayı talep ettiği bir masayla tedavi edilir.

Yapısal olarak, Tsushima Hayaleti, her biri nerdeyse büyük bir adanın bir coğrafi bölümüne adanmış üç eylemde anlatılan bir maceradır. Sadık atınızı astrit edin (adını erken seçtiğinizde), Moğolca işgal edilmiş kaleler, pastoral Budist tapınakları ve uzak dağlık türbeleri arasında dörtnala gidin, onurlu yeminli savaşçınız güç kazandıkça ve yeni silahlar ve araçlar edinirken tamamlanmış yerleri ağır ağır işaretleyin .

Kullanışlı hızlı seyahat seçeneklerinden, görev türlerinin akıllı tanımlarına kadar, neye doğru çalıştığınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi daima bilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *