GTA Online, PS5 ve Xbox Series X’e Gelecek mi?

Rockstar’ın çevrimiçi çok oyunculu oyunu yeni nesil konsollarda yayınlanacak mı, eğer öyleyse, ne zaman?

Grand Theft Auto 5, PS3 ve Xbox 360 için yedi seneden fazla bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak o dönemin tamamı boyunca en popüler oyunlardan birisi olarak kaldı. Bu uzun ömürlülüğün büyük bir bölümü, daimi olarak yeni içerikle güncellenen çok oyunculu bileşeni olan GTA Online’dan geliyor. Yeni konsollar mevcut olduğunda, oyunun bu sistemlere gelip gelmediğini merak ediyor olabilirsiniz. GTA Online, PS5 ve Xbox Series X

GTA Online, PS5 ve Xbox Series X | S’e Gelecek mi?

Evet, GTA Online’ın PS5 ve Xbox Series X devam etmesi planlanıyor. Yalnızca bu sürümlerde ve PC’de alacağınız içerik planlarıyla da çözünürlüğü artıran kolay bir bağlantı noktası olmayacak.

PlayStation’da da bazı özel içerikler alacaksınız ve oyunu PS4’te oynayanlar, yeni sürüm çıkana kadar giriş yapmış oldukları her ay 1 000 000 dolarlık GTA parası alıyorlar. Henüz oyunun önceki nesil ile çapraz oynamayı destekleyeceğine dair henüz bir işaret yok, ancak oyunun planlanan lansman penceresinden hala bir hayli uzun bir süre önce.

GTA Online, PS5 ve Xbox Series X | S’e Ne Zaman Gelecek?

Rockstar, oyunun yeni nesil konsollara ne zaman geleceği konusunda kesin bir tarih vermedi, ancak 2021’in ikinci yarısında olacağının farkındayız. Performans ve görsel yükseltmelerin beraberinde, bu sürümler de parça olarak sunulacak Grand Theft Auto 5’in platformda ya da bağımsız bir sürümde. Önceki Grand Theft Auto 4’ün tam tersine, Grant Theft Auto 5 hiçbir zaman tek oyunculu genişletmeler almadı.

PS5’te, mevcut olduğu ilk üç ay boyunca GTA Online’ı bedava dağıttığı olarak edinebileceksiniz. Rockstar, GTA Online’ın bağımsız sürümünün ne kadara mal olacağını açıklamadı, ancak 20 ila 40 dolar arasında bir yerde olacağını tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir