HBO Max, Android TV ve Chromecast geliştirmeleriyle daha kullanıcı dostu hale geliyor

HBO Max öncelikle yaklaşık bir sene önce piyasaya sürüldü ve Time Warner Media’nın kataloğunun çoğunu diğer şirketlerin seçkin yüksek profilli şovları ve filmleriyle tek bir çatı altında topladı. Warner Bros.’un HBO Max’te yayınını yaptığı tüm filmler (sınırlı tiyatro çalışmalarının beraberinde) sayesinde, hizmetin abonelerde bir artış olması muhtemeldir ve şimdi TV izleme mağazasında bazı iyileştirmeler var.

HBO Max, bilinmeyen sebeplerle birkaç ay önce kaldırılan Android TV için yeniden başlatma düğmesini geri getiriyor. Play Store değişiklik günlüğü artık geri döndüğünü söylüyor, devam etmekte olan bir filmi ya da TV bölümünü yeniden başlatmak sadece bir tıklama gerektiriyor:

  • Yoğun talep üzerine: Android TV kullanıcıları için yeniden başlat düğmesini yeniden sunmaktan heyecan duyuyoruz! Bunu kaçırdığınızı biliyoruz ve artık devam eden bir videoyu tek bir tıklama ile hızlı bir biçimde yeniden başlatabilirsiniz. Bu güncelleme hemde Android mobil ve tablet kullanıcıları için yeni ve iyileştirilmiş oynatıcı kontrolleri içerdiğinden, izlediğiniz şeye geri dönmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, daha hızlı ve problemsiz bir akış bilgi birikimi için bazı hataları giderdik ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Yeni düğmenin beraberinde, u / djjsin tarafından yakın zamanda yayımlanan bir Reddit gönderisi, Dolby Digital 5.1 surround sesin Chromecast’lerde tekrar çalıştığına dikkat çekti. Elbette, format için optimize edilmiş bir filme ya da TV şovuna ihtiyacınız olacak, ancak en azından akış çubuğunuz artık yolunuza çıkmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir