Hyper Scape İlk Bakış

Hyper Scape açık beta dün gece UbiForward etkinliğinde açıklandı ve oyuncular bu gün itibariyle PC’deki UPlay mağazasından bedava dağıttığı olarak indirebildi.

Battle-royale türü, PUBG, Fortnite, Call of Duty Warzone ve daha bir çok şey gibi durma belirtisi olmadan büyümeye devam ediyor. Ubisoft şimdi Hyper Scape ile yarışmaya katıldı. Hyper Scape, şirketler, insanlar ve yolsuzluk tarafından yok edilen bir Dünyadaki en iyi aksiyon nişancı oyunudur. İnsanlar Gezegenlerin sıkıntılarından kaçmak ve eğlence için çevrimiçi olarak savaşmak için Ready Player One gibi sanal gerçeklik kullanıyorlar. Hyper Scape, oyuncuların üstünlük elde etmek için yetenekleri olan korsanları kullanabilmeleri gibi gerçekten eğlenceli mekanikler sunuyor, bazıları sizi yapışkan durumlardan çıkarmak için yüksek hasarlı şok dalgası gönderen şok gibi saldırgan yetenekler, savunma gibi hızlı bir biçimde uzaklaşmak ya da haritayı bir hayli komik bir biçimde ve zırh ve şifa gibi pasif yeteneklerden geçmek için bir topa dönüşüyor. Yetenekler oyun stilini değiştirir.

Kendimi yoldan çıkarmak veya sokaklarda zıplayarak oyunculara yönelmek için topu kullanmaktan zevk aldım, bir hayli komikti. Oyuncular iki yeteneğe sahip olabilir, bu sebeple yapılarda ya da yer işaretlerinde size en ideal olanı bulmak zafer kazanmak için hayati önem arzeder. Silah çeşitliliği şu an için biraz seyrek, bir mini silahtan bir enerji silahına, av tüfeğine, tabancaya, saldırı tüfeğine, SMG‘ye kadar ağır silahlarınız var, ancak her biri çeşitlilik sağlayacak kadar farklı hissediyor ancak SMG şu an için bir hayli güçlenmiş görünüyor , mini tabanca savaştığım bir rakibi zar zor sağladı ama bir SMG gizlice arkamdan süzüldü ve suçladı! Hemen ölü. Açık beta sürümlerinde bu kadar erken olmanın devamlı değişeceğini hayal ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *