Microsoft Flight Simulator PC için 18 Ağustos’da oyunculara sunulacak.

Microsoft Flight Simulator, yayıncı Microsoft ve geliştirici Asobo Studio’nun 18 Ağustos’ta Microsoft Store ve Xbox Game Pass aracılığı ile PC için başlatılacağını duyurdu. Xbox One sürümünün daha sonraki bir tarih boyunca piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

İşte Microsoft üzerinden oyuna genel bir bakış:

Oyun Hakkında:

Microsoft Flight Simulator, en sevilen simülasyon serilerinden birinin yeni neslidir. Hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar inanılmaz derecede realist bir dünyada oldukça kapsamlı ve çarpıcı uçaklar uçun. Uçuş planınızı oluşturun ve gezegenin herhangi bir yerinde uçun. Gündüz ya da gece uçmanın keyfine varın ve realist, zorlu hava şartlarıyla yüzleşin.

Ana Özellikler

Dünya parmaklarınızın ucunda. Gökyüzüne çıkın ve yeni nesil Microsoft Flight Simulator‘da uçuş keyfini yaşayın.
Dünyayı keşfet. 2 milyondan fazla şehir, 1,5 milyar bina, gerçek dağlar, yollar, ağaçlar, nehirler, hayvanlar, trafik ve daha fazlasıyla dünyayı inanılmaz ayrıntılarla keşfedin.
Kanatlarını Kazan. İnteraktif ve vurgulanan cihaz rehberliği ve kontrol listeleriyle seviyenize ölçeklenen bir tecrübe ile hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çeşitli uçaklarda pilot becerilerinizi geliştirin.
Becerinizi Test Edin. Doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve aydınlatma dahil gerçek zamanlı canlı hava ile gece ya da gündüz uçun.

One Reply to “Microsoft Flight Simulator PC için 18 Ağustos’da oyunculara sunulacak.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *