Planet Zoo Türkçe İndir

Oyun

Planet Zoo’da vahşi yaşam için bir dünya inşa edin. Planet Coaster ve Zoo Tycoon’un geliştiricilerinden, çevrelerinde yarattığınız dünyayı düşünen, hisseden ve keşfeden otantik canlı hayvanları içeren nihai hayvanat bahçesi simülasyonu geliyor. Dünyayı dolaşan bir harekatı deneyimleyin ya da Sandbox modunun özgürlüğünde hayal gücünüzün çıldırmasına izin verin. Eşsiz habitatlar ve geniş manzaralar yaratın, büyük kararlar ve anlamlı seçimler yapın ve dünyanın en vahşi hayvanat bahçelerini inşa edip yönetirken hayvanlarınızı besleyin.

İnanılmaz hayvanların dünyasıyla tanışın. Oynak aslan yavrularından kuvvetli fillere kadar Planet Zoo’daki her hayvan, kendisine has bir görünümü ve kişiliği ile düşünen, hisseden bir bireydir. Hayvanlarınızın doğal ortamlarını eve getirmek, gelişmelerini sağlamak amacıyla her türü araştırmak ve yönetmek için kapsamlı habitatlar oluşturun ve hayvanlarınızın genlerini gelecek nesillere aktarmaları için aileleri yetiştirmelerine yardımcı olun.

Verdiğiniz her karara yanıt veren muhteşem bir yaşamakta olan dünyayı yönetin. Büyük fotoğrafa odaklanın ya da pratik yapın ve en küçük detayları kontrol edin. İkonik sergilerle ziyaretçileri heyecanlandırın, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini yeniden doğaya bırakın. Hayvan refahının ve korumanın önce geldiği bir dünyada seçimleriniz canlanıyor.

Planet Zoo’nun kuvvetli parça parça inşaat araçları, hayvanat bahçenizi zahmetsizce benzersiz kılmanıza olanak tanır. Verdiğiniz her yaratıcı karar, hayvanlarınızın yaşamlarını ve ziyaretçilerinizin tecrübelerini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları yükseltirken, yolları ve mağaraları oyarken ve çeşitli benzersiz temalar ve yüzlerce yapı bileşeniyle çarpıcı hayvanat bahçeleri inşa ederken hayal gücünüzün çıldırmasına izin verin.

Bağlı bir topluluğa katılın ve Steam Atölyesi’nde dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde göründüğünü görün ya da hergün Planet Zoo topluluğundan yepyeni içerikler keşfedin

BOYUT:11,5 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir