Razer Huntsman V2 Joysticks Klavye

Razer’in en son mekanik klavyesi olan 250 $ ‘lık Huntsman V2 Analog şirketin önceki modellerine benziyor ancak en büyük farklar tuşlarda yatıyor. Bu modelin optik tuşları, Razer’ın Synapse yazılımı nerdeyse sonsuz özelleştirmeye olanak tanıyan ayarlanabilir çalıştırmayı (bir baskıyı kaydetmek için gerekli olan hareket miktarı) destekler.

Bu tuşların belki de en çekici özelliği, tuş çalıştırmanın olağan açık / kapalı doğası ile sınırlı olmak yerine, daha akıcı, değişken seviyelerde hareket ve kontrol için bir denetleyicinin kumanda kollarını taklit etmek üzere analog girişlerle programlanabilmeleridir. Klavyeyi, bir tuşa hafifçe basmak, oyunda yavaş yürümenizi sağlayacak şekilde programlayabileceksiniz ve bütünüyle basarken, normal bir klipte koşuyorsunuz – tıpkı bir analog çubuk gibi.

(Analog girişleri ve bir fareyi eşzamanlı olarak kullanmak için oyun desteğinin değişeceğini unutmayın, ama bu özelliği kullanmak için Synapse yazılımı gerekir. Bir anahtar için bir analog giriş programlamak, orijinal kullanım durumunu geçersiz kılacaktır, bu sebeple onu geri almanız gerekir. ya da ayrı bir profile çevirin.)

Bu özelliğe dayanan Razer’ın klavyesi, oyuncuların genelde bir tuşa iki düğme gerektiren iki ayrı işlevi programlamasına olanak tanır; biri bir çalıştırma mesafesinde, diğeri tuşa tam bastığınızda ateşlenir. Bir el bombasını bir tuşa yumuşak bir dokunuşla donatabilir, ardından yalnızca bir örnek vermek için tuşu bütünüyle aşağı iterek çıkartabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir