Ubisoft Hesabını Twitche Bağlama

12 Temmuz 2020’de Ubisoft, canlı akış etkinliği Ubisoft Forward‘da gerçekleşecek. Bu etkinlik sırasında şirket, etkinlikten bir gün sonra kullanıma sunulacak olan Watch Dogs 2 PC’nin bedava dağıttığı bir kopyasını verecek. Bununla beraber, Twitch’te Ubisoft Forward‘ı izliyorsanız, Ubisoft hesabınızı Twitch‘e bağlamayı göreceksiniz. Bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, bugün yardım edeceğiz.

Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  • Burada Ubisoft bağlantı sayfasına gidin. https://drops-register.ubi.com
  • Oradayken, “Başlayın” bağlantısını tıklayın.
  • Hem Twitch hem de Uplay hesap bilgilerinizi girmeniz istenir.
  • Bunu tamamladıktan sonra hesapları bağlamış olursunuz.

Artık hesaplar bağlandığına göre, Twitch’te Ubisoft Forward Canlı Akışını izlemeniz yeterlidir. Bunu yapmak size yalnızca Watch Dogs 2‘yi bedava dağıttığı vermekle kalmayacak, hemde Ubisoft’tan gelecekteki diğer düşüşleri de sağlayacaktır. Watch Dogs 2 PC’nin bedava dağıttığı kopyasının etkinlikten bir gün sonra sağlanacağını unutmayın.

Watch Dogs 2’nin 2016 senesinde piyasaya sürülmesine rağmen, oyun serinin sağlam bir girişi. Yeni bir kahraman olan Marcus Holloway, hemde enteresan bir Siyah karakter olan yeni bir hacker. İlgi çekici ve politik bir hikayenin beraberinde grafiksel olarak bu güne dek şaşırtıcı görünüyor. Watch Dogs 2‘den bahsetmişken, Watch Dogs Legion‘ı dört gözle bekliyorsanız, şirket yeni giriş hakkında konuşacağından Ubisoft Forward‘ı yakalamak isteyeceksiniz. Oyun oynamayı bile görüyoruz, bu nedenle ayarladığınızdan emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *