Ubisoft’un “Skull and Bones” oyunu hala geliştiriliyor ve canlı bir oyun olacak.

Ubisoft’un korsan açık dünya oyunu olan Skull & Bones, görünüşe göre hala geliştiriliyor ve önyükleme yapabilmek için yeni bir yaratıcı yönetmen var.

VGC ile konuşan anonim kaynaklara göre, eski editoryal başkan yardımcısı Elisabeth Pellen şimdi yaratıcı yönetmeni Skull & Bones için rotayı çiziyor. Ayrıca oyun, gelişen ve canlı bir servis yapısı lehine bir “premium kutu modeli” ile sonuçlandı. Bu, dünya olaylarının oyuncular tarafından tetiklenmesine izin verecek ve oyun bir corsairs topluluğu geliştirmeye odaklanacak. Solo scallywags için “anlatı kampanyası” olup olmadığı bilinmemektedir. Canlı öğeler, oynaması bedava dağıttığı bir başlık olacağını, ancak raporda açıkça belirtilmediğini gösteriyor.

Skull & Bones esasında 2017‘de ortaya çıktı ve 2018‘de bir lansmana doğru ilerliyor. Gecikmelerle kuşatıldı ve oyunla ilgili haberler az ve çok oldu. Twitter hesabı, son gecikmesinin Mayıs ayında yayınlanmasından bu yana sessiz kaldı, ancak yeni konsolların lansmanı yaklaşırken, belki yakında Skull & Bones hakkında bir güncelleme alacağız.

Skull & Bones PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *