WORLD WAR Z DRONE MASTER GÜNCELLEMESİNDE ÇAPRAZ PLATFORM DESTEĞİ ALDI

Z Dünya Savaşı’nın başlamasından bir seneden fazla bir süre sonra, kooperatif atıcısının yaklaşan Dronemaster Güncellemesi’nde platformlar arası destek geliyor.

WORLD WAR Z‘nin Dronemaster Güncellemesi iki gün içerisinde canlı sunuculara ulaştığında, çapraz oyun oyuncuların platformları tarafından kısıtlanmadan parti oluşturmalarına ve ölümsüz dalgalarla yüzleşmelerine izin verecektir.

WORLD WAR Z‘nin Mart ayı başlarında bir Crossplay Güncellemesi aldığını hatırlıyorsanız, yalnızca PC ve Xbox One’ı kapsadıysa da yanılıyorsunuz. Dronemaster Güncellemesi, platformlar arası desteği PS4‘e de genişletiyor.

WORLD WAR Z Çapraz Platform Desteği Drone Master Güncellemesi

Tam platformlar arası desteğin beraberinde, Dünya Savaşı Z’nin Dronemaster Güncellemesi hemde bir oyuncu raporlama sistemi sunacak ve hemde asi oyuncular için bir davranış kodu ve yankılar oluşturacaktır.

WORLD WAR Z‘nin Son Oyuncular menüsünden başkalarını hem önleyebilir hem de raporlayabilirsiniz. Davranış kurallarına aykırı davranmak çevrimiçi oyundan yasaklanmasına neden olabilir. Bu yasaklar 3 saatte başlar ve 30 güne kadar devam eder ya da tekrarlanan suçlar için kalıcıdır.

Yasaklı oyuncular WORLD WAR Z‘nin çevrimdışı özelliklerine hala erişebilirken, dolandırıcıların “daha ciddi bir biçimde ele alınacağı” söylenecek, kalıcı bir yasağa giden yol bir hayli kısadır.

Önümüzdeki günlerde paylaşılması gerekli olan WORLD WAR Z Dronemaster Güncellemesi yama notlarının tamamını takip edeceğiz ve platformlar arası destek, oyuncu raporları ve diğer değişikliklerle ilgili tüm detayları daha fazla bilgi öğrenir öğrenmez paylaşacağız .

WORLD WAR Z şimdi PC, Xbox One ve PS4’te.

One Reply to “WORLD WAR Z DRONE MASTER GÜNCELLEMESİNDE ÇAPRAZ PLATFORM DESTEĞİ ALDI”

  1. YOU ARE INTERESTED IN 5G ?

    5G HUB is the premier online educating and tutoring library featuring everything about 5G!

    Take a tour and explore our unparalleled, extensive archives to access reliable information and products about the latest 5G technology.

    SEE Featured 5G Products here: https://zeep.ly/Eb3IQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *